Odborník na e-commerce Shoptet se stěhuje do Port7

12.02.2024

Jako jeden z nejúspěšnějších českých start-upů hledal Shoptet prémiové kanceláře v unikátním prostředí s důrazem na komunitní atmosféru. Port7 těmto potřebám odpovídá lokalitou i pravidelnými kulturními akcemi pro nájemníky, místní obyvatele a návštěvníky. „Nové velkorysé kanceláře klientovi nabídnou mimořádně výhledy na řeku, k dispozici bude mít rovněž dvě privátní i sdílené terasy. Zaujala i možnost pronájmu eventových prostor v projektu. To vše byly důvody, které klienta přesvědčily k relokaci,” popisuje parametry dealu Petra Schinkmannová, Senior Consultant Svoboda & Williams, která Shoptet při transakci exkluzivně zastupovala. 

Shoptet je největším českým poskytovatelem e-commerce řešení, který v současnosti provozuje 37 487 e-shopů. To představuje třetinu všech internetových obchodů působících na českém a slovenském trhu s ročním obratem 59 miliard korun a s 3,5 miliony zákazníků ročně. Důrazem na komunitu a vynikající péčí o své klienty Shoptet přirozeně zapadá do živoucího, dynamického a komunitního prostředí Port7.

„Port 7 je pro nás symbolem nové doby Shoptetu. Rychle rosteme a hledali jsme nové kanceláře, které splní naše požadavky. Jsme moderní a progresivní firma a to očekáváme i od našich kanceláří. Chceme, aby se naši zaměstnanci cítili v nových prostorách komfortně a motivovaně a aby kanceláře i jejich okolí splňovaly nejmodernější standardy, nejen pro práci, ale také pro odpočinek,” říká Samuel Huba, CEO společnosti Shoptet.

Díky projektu Port7 se bývalý zanedbaný brownfield proměnil v oblast s novou živou vltavskou náplavkou přístupnou podchodem pro pěší přímo z Nádraží Holešovice, která nabízí prostor jak pro pracovní, tak i volnočasové aktivity. Od svého oficiálního otevření v září 2023 přispěl do holešovické čtvrti nově vybudovaným parkem o rozloze 17 000 m² a novou vltavskou promenádou s pravidelnými akcemi pro veřejnost. Díky filmovým projekcím a vánočním trhům pořádaným u Port7 v druhé polovině roku 2023 si místo získává pozornost a čím dál více lidí se tak postupně seznamuje s touto novou krásnou částí Holešovic.

„Jsme nesmírně rádi, že můžeme v našem projektu přivítat společnost s tak zvučným jménem, jako je Shoptet. Spolupráce je velmi příjemná i proto, že s touto společností sdílíme stejné hodnoty a oceňujeme kvality, které Port7 nabízí. Věřím, že se nová kancelář stane radostným a inspirativním místem, kde se bude společnosti Shoptet dařit. Těšíme se, že společně budeme tvořit novou budoucnost tohoto areálu,“ říká Iva Vařechová, manažerka pronájmů jednotky komerčního developmentu společnosti Skanska v České republice.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.