Společnost Svoboda & Williams vítá nové kolegy

12.02.2024

Marketingový tým se rozrostl hned o tři nové kolegyně. Copywriterka Hana Císařová vystudovala evropská studia a mezinárodní vztahy na University of Westminster v Londýně a na Karlově univerzitě v Praze. Hanka má 10 let zkušeností se psaním marketingových textů o evropských fondech a poslední dva roky se věnovala tvorbě zadávacích dokumentací pro velvyslanectví USA v Praze. Mluví anglicky a německy. 

O digitální obsah se bude ve Svoboda & Williams nově starat Viktorie Preissová. Viktorie dokončuje magistra mediálních studií na Fakultě sociálních věd pražské Univerzity Karlovy. Dosud se zabývala zejména event managmentem, pracovní zkušenosti sbírala v kulturních institucích i v real estate sektoru. Mluví anglicky. S vizuální komunikací bude společnosti z pozice junior graphic designera pomáhat Anastassia Shevchenko. Anastassia studovala grafický design v Kyjevě, kde donedávna působila jako grafik na volné noze. Mluví ukrajinsky, rusky a anglicky. 

Sestavu oddělení správy nemovitostí rozšiřuje Barbora Trajhanová. Absolventka České zemědělské univerzity přichází do Svoboda & Williams po rodičovské dovolené, které předcházelo dlouholeté působení v účetním oddělení v japonské korporaci. Barbora mluví anglicky a německy. Firemní řady doplnil také právník Marek Beneš. Marek právě finišuje studium na pražské Univerzitě Karlově, ale má za sebou rovněž praxi ve dvou právních kancelářích. Vedle práva tráví Marek hodně času florbalem, je dokonce členem českého reprezentačního výběru. Mluví anglicky a německy. Finanční oddělení posílila absolventka pražské Vysoké školy ekonomické Lucie Ben Dhafer. Lucie má předchozí praxi z účetní firmy i zkušenosti s HR ve společnosti zabývající se správou nemovitostí. Mluví anglicky. 

Nové posily rozšířily rovněž tým na recepci. Nové kolegyně zatím stále studují, Anna Petra Šafářová marketing a management na Vysoké škole kreativní komunikace, Sofie Horová psychologii na University of New York in Prague a Tereza Holečková humanitní studia na stejnojmenné fakultě Univerzity Karlovy. Vedle angličtiny, kterou aktivně komunikují všechny tři, se Anna domluví také španělsky. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.