Zkolaudováno! Poslední volné byty v rezidenci Šlikova 16 na Břevnově

07.02.2024
Více o projektu Šlikova 16

Zájemcům jsou k dispozici moderní byty 2+kk a 3+kk s terasami a krásnými výhledy na město. Na byty v nejnižším podlaží pak navazují privátní zahrady, nabízející optimální zázemí pro nerušenou relaxaci. Hlavní obytné místnosti všech jednotek jsou orientovány do klidného, zeleného vnitrobloku. 

Architektonický koncept rezidence Šlikova 16 stojí na hravé práci s kontrasty mezi novým a starým. Obnovené prvky v dobovém stylu osvěžují architekti ze studia By architects současnými materiály a barvami. „Investor se ve spolupráci s architekty od začátku soustředil na vytvoření koncepčně promyšleného a po všech stránkách dotaženého projektu, který charakterizují kvalitní standardy a pečlivé řemeslné provedení,“ zdůrazňuje Jan Mráz, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. „Zájem o Šlikovu 16 potvrzuje, že jde o hodnoty, které obstojí i ve chvílích útlumu realitního trhu,“ dodává Mráz.

Klidná lokalita pražského Břevnova dýchá domáckou atmosférou. Byť v dosahu rušného centra i hlavních turistických atrakcí, uchovává si přátelskou atmosféru místa, kde se sousedi znají jmény a děti si mohou bezpečně hrát pod okny. Uliční parter plní malé krámky, kavárny a restaurace, okolí rezidence nabízí také řadu možností pro sportovní vyžití. V dosahu je oblíbený park Ladronka a Obora Hvězda, benefitem je také výborné dopravní napojení na pražské letiště.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.