Společnost Offices Unlimited otevírá sdílené kanceláře na Praze 6

16.01.2024
Více info zde

Prostory citlivě zrekonstruované prvorepublikové vily zasazené do upravené zahrady vytvářejí prémiové pracovní zázemí na skvělé adrese. Uživatelům zde budou k dispozici podpora recepce, oddělený uzavřený prostor na telefonování, sprcha, příjemné posezení v části zahrady, stojany na kola, vlastní kuchyňka či chytré tiskárny. Samozřejmostí je rychlé připojení na WiFi. Pronajmout si lze také reprezentativní zasedací místnost pro meetingy.

„Díky vysokému standardu vybavení a komorní atmosféře nabízejí prostory opravdu jedinečné pracovní prostředí, navíc v lokalitě, kde podobná nabídka chybí. Věříme, že jej využijí hlavně freelanceři, kteří potřebují stabilnější zázemí a ocení flexibilní formy pronájmu,“ říká Kateřina Burešová, Flexible Workspace Consultant ve společnosti Offices Unlimited.

Klidná lokalita plná zeleně patří k nejlepším rezidenčním adresám v Praze, současně je však jen 5 minut chůze od metra Hradčanská a v dosahu vlakového nádraží Bubeneč. Snadné napojení na tunelový komplex Blanka a Městský okruh zajišťuje také výbornou dostupnost autem. Nedaleká Letenský pláň či park Stromovka pak nabízejí zelené plochy pro chvíle aktivního odpočinku a relaxace. V přilehlých čtvrtích s kompletní občanskou vybaveností lze najít řadu kvalitních gastro podniků. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.