Svoboda & Williams představuje novou vizuální identitu

16.01.2024

 „Dlouhodobě budujeme značku s puncem luxusu, vizuální kvalita naší komunikace je tak pro nás naprosto stěžejní. Jsme si velmi dobře vědomi důležitosti silného loga a jednotného vizuálního stylu souznějícího s aktuálními trendy. V posledních letech se naše komunikace přesunula zejména do digitálního prostoru, proto jsme chtěli, aby rebranding značky změny reflektoval, ovšem s respektem k dosavadní tradici,“ popisuje koncept šéfka marketingového oddělení Svoboda & Williams Natálie Bartošová. 

Logo a originální font vytvořil pro Svoboda & Williams typograf Vojtěch Říha ze studia Superior Type, které v minulosti navrhlo typografii např. pro Luxor, Sazku či globální kampaň Nike. Brand manual mělo na starosti studio Bicepsdigital. „Prémiové značky obvykle využívají originální, na míru vytvořené písmo. Snažili jsme se poněkud protichůdné požadavky na trendovost i nadčasovost skloubit do typografie vyjadřující hodnoty značky,“ vysvětluje Říha s tím, že charakteristickým prvkem geometricky konstruovaného fontu jsou ostrá špičatá zakončení změkčená dekorativním ampersandem.

„Věřím, že rebranding skvěle odráží koncept tichého luxusu, který je základem naší vizuální komunikace v high-endovém segmentu a současně klientům přináší i větší uživatelský komfort při pohybu na našem webu,“ uzavírá Natálie Bartošová. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.