Nové tváře ve Svoboda & Williams

03.12.2023

Marketingový tým se rozrostl o project managerku Lenka Kůsovou. Lenka má ekonomické vzdělání, které letos završila MBA programem se zaměřením na oblast realitního developmentu a oceňování nemovitostí na VŠE v Praze. V oblasti marketingu a brand managementu realitních značek se pohybuje přes 8 let, poslední 4 roky pracovala na pozici seniorního konzultanta pro přední developerské a realitní společnosti v České republice i zahraničí. Mluví anglicky.

Tým makléřů v oddělení rezidenčních pronájmů rozšířil Maksim Hastrdlo. Maksim vystudoval Bankovní akademii a dosud působil ve finančním sektoru. Jako bankéř v Raiffeisenbank byl součástí úspěšné akvizice Equa bank. Mluví anglicky, ukrajinsky a rusky, ve volném čase se nejraději prohání pro fotbalovém hřišti. Oddělení komerčních pronájmů posílila Agáta Drozdová, která kariéru ve Svoboda & Williams odstartovala už během studia jako recepční. Agáta je absolventkou baletní konzervatoře a podnikohospodářské fakulty na pražské VŠE. Domluví se anglicky a španělsky. 

Investiční oddělení přivítalo nově Jana Bednáře. Honza vystudoval pražskou VŠE, je rovněž absolventem MBA programu zaměřeného na oceňování nemovitostí. Několik let žil v USA, kde mimo jiné studoval mezinárodní obchod na Siera College. V realitním sektoru působí posledních 5 let, jako konzultant se věnoval zejména rozvoji developerských projektů. Hovoří anglicky. 

Tým na recepci se rozrostl o Sáru Kubrichtovou, která studuje psychologii na University of New York in Prague a Kláru Schnidtovou, studentku marketingu na pražské Newton University. Sára mluví anglicky, Klára pak vedle angličtiny komunikuje také německy.  O údržbu nemovitostí Svoboda & Williams se nově stará zkušený řemeslník s letitou praxí Jan Šubr.  

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.