Všechny jednotky v rekreačním projektu Lakeside Lipno Apartments mají své majitele

Realitní zprávy

13.11.2023

Lakeside Lipno Apartments tvoří dva objekty propojené proskleným vstupním atriem. Na dvou podlažích s podkrovím vzniklo 23 prémiových apartmánů o ploše od 35 m2 do 157 m2 s výhledy na nedalekou lipenskou přehradu, u části apartmánů prostor rozšiřuje terasa či lodžie. 

Komfortní celoroční relaxaci a propojení s vodním elementem i v interiéru zajišťuje wellness se saunovou zónou a nerezovým bazénem s fitness protiproudem. Součástí projektu je rovněž tělocvična, kongresový sál a zasedací místnosti, jakož i prostorné podzemní garáže pro 18 automobilů, sklepní kóje a kolárna. Poblíž Lakeside Apartments vybudoval stejný investor luxusní marinu MOLO Jestřábí, která nabízí 22 kotevních míst a kompletní jachtařský servis.

Majitelé jednotek dále mohou využívat služby recepce a v případě zájmu o krátkodobé pronájmy svého apartmánu i následný správcovský servis. „Většinu klientů však jedinečná atmosféra místa uchvátila natolik, že plánují prostory užívat primárně pro vlastní rekreaci,“ říká Linda Martynková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.