Butiková rezidence Šlikova 16 na Břevnově těsně před dokončením

Realitní zprávy

15.11.2023
Více informací o Šlikova 16 zde.

Zájemcům jsou k dispozici byty 2+kk a 3+kk. Menší jednotky nabídnou podlahovou výměru od 45 m², ty větší až 75 m². Hlavní obytné místnosti většiny z nich jsou orientovány do zeleného vnitrobloku. Vzdušné terasy umožní příjemné rozšíření interiéru a současně budoucím obyvatelům nabídnou působivé výhledy na Prahu. Na dvojici bytů v nejnižším podlaží pak navazují privátní zahrady.

Architektonický koncept rezidence Šlikova16 stojí na hravé práci s kontrasty mezi novým a starým. Pečlivě repasované dobové prvky osvěžují architekti ze studia By architects současnými materiály a barvami. Diagonální průhledy napříč byty umožňují členům rodiny zůstat v kontaktu a současně pouští do interiérů dostatek světla.  

Klidná lokalita pražského Břevnova dýchá domáckou atmosférou. Byť v dosahu rušného centra i hlavních turistických atrakcí, uchovává si přátelskou atmosféru místa, kde se sousedi znají jmény a děti si mohou bezpečně hrát pod okny. Uliční parter plní malé krámky, kavárny a restaurace, okolí rezidence nabízí také řadu možností pro sportovní vyžití. V dosahu je oblíbený park Ladronka a Obora Hvězda, benefitem je také výborné dopravní napojení na pražské letiště.

Kolaudace rezidenčního projektu Šlikova 16 je naplánovaná na první čtvrtletí roku 2024. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.