Stylové bydlení v nově zrekonstruované Rezidenci Dykova láká nájemce

Realitní zprávy

08.11.2023
Více o Rezidenci Dykova

Byty s dispozicemi 2+kk až 5+kk a podlahovou výměrou od 49 po 254 m2 jsou vybaveny kuchyňskými linkami se spotřebiči a vestavěnými úložnými prostory, případně samostatnou šatnou. Většinu jednotek rozšiřují balkony orientované do klidného vnitrobloku, některé pak okouzlí efektními výhledy na přilehlou vilovou čtvrť a pražské panorama. V nejvyšších patrech jsou k dispozici exkluzivní mezonety s velkorysými terasami.

Kompletní rekonstrukce neoklasicistní budovy vnesla do interiérů vzdušnost i praktická řešení. Nové prostory se vyznačují rafinovanou souhrou původních prvků či jejich zdařilých replik a současného designu. K tradiční noblese vinohradských domů přidala revitalizace prémiové technologické standardy současnosti: od podlahového vytápění, přes klimatizaci, až po vlastní výměník tepla pro každou jednotku napojený na centrální domovní kotelnu. Topení tak bude možné ovládat přes webovou aplikaci. Ke každému z bytů bude rovněž k dispozici sklep.

Na Královských Vinohradech se potkává bohatá tradice s pulzující současností. Široké ulice lemované stromořadími skrývají řadu architektonických skvostů z minulých dob, vynikajících kaváren i restaurací, ale i míst pro kulturní vyžití, společenská setkávání či rodinný život. V docházkové vzdálenosti je náměstí Jiřího z Poděbrad s vyhledávanými farmářskými trhy a majestátním kostelem od Josipa Plečnika. V bezprostřední blízkosti se nachází řada parků vybízejících k relaxu v zeleni. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.