Svoboda & Williams zahajuje druhou etapu pronájmu rodinných domů v Ďáblicích

Realitní zprávy

01.11.2023

Rezidenční komplex Evergreen na severozápadním okraji Ďáblic představuje ideální základnu pro všechny, kdo hledají život v uklidňující zeleni, zároveň však v dosahu centra Prahy. V příjemně zabydleném areálu s komunitní atmosférou nyní roste 35 nájemních domů s praktickými dispozicemi 3+kk až 5+kk, které cílí na klienty s flexibilnějšími potřebami.

V první etapě nabídla realitní kancelář Svoboda & Williams k pronájmu 19 domů. „O pohodové bydlení v domě s vlastní zahradou, ovšem bez závazků spojených s koupí nemovitostí, je značný zájem. Aktuálně už mají své nájemce tři čtvrtiny nemovitostí, první z nich se budou do nových domovů stěhovat v lednu 2023,“ říká David Šimeček, Head of Residential rentals ve Svoboda & Williams. Zájemci o život v Evergreenu se mohou inspirovat stylovým interiérem vzorového domu.

Evergreen ideálně propojuje výhody života ve městě a na vesnici. Vyrůstá na hraně Starých Ďáblic, které si uchovávají svůj historický charakter, zároveň však nabízejí skvělou občanskou vybavenost i služby. V blízkosti lze najít kvalitní mezinárodní školy. Bydlení u lesa pak vybízí k aktivnímu trávení volného času v přírodě. Výhodou je také výborné spojení s centrem Prahy: pár kroků od areálů je autobusová zastávka s pravidelnými spoji ke stanici metra Ládví, jízda autem do Holešovic zabere 15 minut. 


Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.