Bydlení v parku: poslední volné byty v úspěšném projektu Barrandez-vous

Realitní zprávy

13.10.2023
Více informací o projektu Barrandez-vous

Světlé a prostorné byty o dispozicích 3 + kk vesměs disponují slunnými lodžiemi s výhledy do udržovaného parku, který propojuje jednotlivé bytové domy uzavřeného rezidenčního komplexu. Vytváří tak příjemnou, privátní relaxační zónu pro trávení volných chvil s rodinou a přáteli. „Developerská společnost Top Estates opírá svůj koncept výstavby o kvalitní architekturu a vysoké standardy bydlení zasazeného do zeleně, což dlouhodobě oceňují klienti i odborná veřejnost,“ říká Petr Drahokoupil, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. „Ne náhodou projekt Barrandez-vous letos získal ceny hned v několika soutěžích,“ dodává. 

Prémiovou kvalitou a osobitým stylem se vyznačují rovněž nábytkové kolekce francouzské značky Ligne Roset, kterou Svoboda & Williams přizvala ke spolupráci na interiérové pop-up instalaci v Barrandez-vous. Ve vzdušných prostorách naplno vyniknou jak ikonické produkty značky, tak novinky z letošního katalogu či český design. 

„Letošní rok se v Ligne Roset nese v duchu oslav 50 narozenin křesla Togo, klienti si tak mohou do konce roku objednat limitované edice, které u této příležitosti vznikly,“ vysvětluje Monika Klimplová, majitelka českého zastoupení Ligne Roset. Interiéru v Barrandez-vous slušelo provedení v potahu od La Maison Pierre Frey inspirovanou dílem malířky Heather Chontos. Právě na zvučných jménech tvůrců s jedinečným rukopisem Ligne Roset dlouhodobě staví svoji identitu. „Jediní čeští designéři, které francouzská značka dosud oslovila ke spolupráci, je studio Dechem,“ dodává Monika Klimplová. Křehká krása váz a svítidel z kolekce Bandaska naplno vynikla i na Barrandově.  

Příjemně zabydlený rezidenční komplex nabízí život v zeleni a současně na dosah centra Prahy. V bezprostřední blízkosti Barrandez-vous jeho obyvatelé najdou veškerou nezbytnou občanskou vybavenost, obchody i služby, část z nich dokonce přímo v parteru obou bytových domů. V pěší vzdálenosti se nachází Chuchelský háj nebo přírodní rezervace Prokopské údolí, nedaleká stanice MHD zajišťuje rychlé spojení se Smíchovským nádražím.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.