Rezidence Vodárna: výjimečné byty v perspektivní lokalitě nově v nabídce Svoboda & Williams

Realitní zprávy

11.10.2023
Více o projektu Rezidence Vodárna

Památkově chráněná železniční budova z konce 19. století původně sloužila k plnění parních lokomotiv vodou, později měla řadu funkčních využití. Nyní dům prochází citlivou rekonstrukcí, při které investor dbá na rehabilitaci původních řemeslných detailů v jejich dobovém provedení a vysoké materiálové i řemeslné standardy. „Právě ty propůjčí bydlení v Rezidenci Vodárna jedinečný charakter,“ říká Eva Grusová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. „V nabídce je i unikátní byt se zachovalými částmi původních nádrží, které interiéru dodají zcela mimořádný industriální šarm,“ upozorňuje.

Komorní rezidenční projekt nabídne ve 4 podlažích celkem 16 variabilních bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk s výměrami od 37 m2 po 74 m2. Dva z nich jsou řešeny jako mezonetové, byty v nejnižším podlaží disponují předzahrádkou. Rezidentům bude k dispozici kočárkárna, ke každé jednotce přísluší také sklepní kóje. „Byty nabízíme dokončené, v případě zájmu je ovšem možné vybavit je také nábytkem na míru,“ upřesňuje Grusová.

Rezidence Vodárna stojí v bezprostřední blízkosti místního dopravního uzlu - Vršovického nádraží, přímo u nově zbudovaného podchodu, který propojuje Vršovice s Nuslemi. V budoucnu pak dopravní komfort obyvatel domu zvýší i stanice plánované metra linky D. Poblíž domu brzy povede také nová trasa cyklostezky. Lokalita plná zeleně, pár minut chůze od parku Grébovka, je plná stylových podniků a potřebných občanských služeb a v posledních letech se dál dynamicky rozvíjí. „Rezidence Vodárna tak nabízí příjemné bydlení s originální atmosférou, jaká v Praze příliš nemá konkurenci a s vysokým investičním potenciálem,“ uzavírá Eva Grusová.

Dokončení je plánováno na jaře 2024.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.