Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Portfolio Svoboda & Williams rozšiřují variabilní rodinné domy za Prahou

12.09.2023

Developerský projekt Rezidence Ptice nabízí bydlení v malebné přírodě s poklidnou venkovskou atmosférou, přitom v rychlém dosahu Prahy. Elegantní domy a dvojdomy lákají řadou benefitů: od kvalitních standardů, nízké energetické náročnosti, akcentu na soukromí, záplavy přirozeného světla v interiérech až po bezproblémové parkování. Nabídka zahrnuje i možnost koupě stavebního pozemku.

Vice o projektu

Zájemci mohou vybírat mezi rodinným domem o dispozici 5+kk s podlahovou výměrou 180 m2, nebo polovinou dvojdomu s dispozicí 4+kk či 3+kk. Kvalitní standard s důrazem na udržitelnost zahrnuje rekuperaci, fotovoltaické panely, zabezpečovací zařízení, klimatizaci, vinylové podlahy, či elektrické podlahové topení. Bydlení si mohou noví majitelé převzít ale i  ve stavu shell & core a následně si jej dokončit dle svých vlastních představ.

Díky velkorysým proskleným HS portálům budou interiéry všech domů zality přirozeným světlem a opticky propojeny s venkovními terasami či zahradami. Letní chvíle relaxu může v případě zájmu budoucích majitelů zvýšit i bazén. „Při koncipování projektu kladl developer důraz na soukromí každého z obyvatel Rezidence Ptice, domy jsou proto navrženy a umístěny tak, aby nebylo vidět do oken sousedů,“ říká Eva Grusová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Ptice je malá, dynamicky se rozvíjející obec s kompletní občanskou vybaveností na západě Prahy. Leží na hranici CHKO Křivoklátsko a Český kras, okolí je tak bohaté na přírodní krásy, protkané turistickými trasami a cyklostezkami. Přímo v obci se nachází jezdecký areál s možností ustájení koní či rybník vhodný k rybaření. Díky blízké dálnici lokalita nabízí rychlý dojezd do centra i na letiště, i výborné spojení příměstskými autobusy ke stanici metra Zličín.


Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.