Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Portfolio Svoboda & Williams brzy rozšíří horské domy v Bedřichově

23.08.2023

Čtveřice stylových objektů umístěných v komorním rezidenčním komplexu Na Skále vyrůstá na úpatí skalnatého masivu, odkud se otevírají krásné výhledy do protilehlého údolí.

Jižní svah bezprostředně u lesa, po většinu dne zalitý sluncem, v kombinaci s kvalitními konstrukcemi a se střídmým architektonickým řešením dřevostaveb s fasádou z evropského modřínu vytváří z areálu Na Skále nadčasový domov v náruči nádherné přírody Jizerských hor. Bohatá síť turistických, cyklistických i běžkařských tras takřka za okny láká k aktivnímu odpočinku v zimě i v létě. „Populární horské středisko Bedřichov je skvěle dostupné z Prahy, takže velkoryse pojaté domy se hodí k rekreačnímu, stejně jako k trvalému bydlení,“ zdůrazňuje Linda Martynková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. 

Nízkoenergetické domy nabídnou vysoký standard provedení interiérů, které prohřejí krbová kamna, komfort budoucích majitelů zvýší i finská sauna. Jeden z domů bude dokončen včetně zakázkového interiéru navrženého renomovaným architektonickým studiem. Kolem všech objektů budou dokončené terénní úpravy s novou výsadbou dřevin a trvalek.

Více info již brzy na webu Svoboda & Williams.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.