Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Coca-Cola a Arkance Systems CZ mají v Brně nové kanceláře

11.08.2023

Kolegové z brněnské pobočky Svoboda & Williams zprostředkovali v druhém kvartálu 2023 transakce v objemu bezmála 1 000 m2. Nové sídlo v Brně pomohli najít Coca-Cole, IT firmám Arkance Systems či CAD-PRO, nebo advokátní kanceláři Jelínek.

Nadnárodní holding Arkance je globálním lídrem v poskytování digitálních služeb pro stavebnictví a strojírenství. Dceřiná společnost Arkance Systems, se 1300 zaměstnanci v 50 pobočkách po celém světě, se pak specializuje na dodávku softwarových řešení pro inženýrské projekty. Česká pobočka společnosti přestěhovala v srpnu své kanceláře do větších a modernějších prostor. Zázemí s plochou 500 m2 našli vývojáři z Arkance Systems CZ v Technologickém Parku v Králově poli. "Klienty zaujala výborná dostupnost místa s dostatkem parkovacích míst, moderní budova a její standardy, stejně jako pěkné okolí a vybavenost centra,” říká Zdeněk Vojtek, regionální ředitel pro Moravu z realitní kanceláře Svoboda & Williams.

Komerční oddělení Svoboda & Williams dojednalo také pronájem nových kancelářských prostor pro společnost CAD-PRO, která od letošního prosince usadí své brněnské projektanty v Czechner Factory. „Advokátní kancelář AK Jelínek zabydlela v červenci reprezentativní prostory v centru Brna, pro společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko jsme zprostředkovali pronájem prostor pro jejich back office v Brno Business Parku,“ dodává Zdeněk Vojtek. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.