Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Svoboda & Williams nabízí jedinečné stavební pozemky na okraji Valtic

17.07.2023

Sníte o poklidném rodinném bydlení u vinice, ve stínu vzrostlých stromů? Základem pro naplnění romantické představy se může stát některý z šesti pozemků z nabídky realitní kanceláře Svoboda & Williams.

Více o pozemcích

Mírně svažité parcely se rozkládají v okrajové části příhraničního vinařského městečka Valtice, na konci klidné slepé ulice, stranou od turistického ruchu. Místo nabízí dostatek soukromí, bezprostřední kontakt s malebnou krajinou, přitom leží jen pár minut od půvabného historického jádra města. „Jiné lokality ve Valticích jsou pod stavební uzávěrou, jde tedy o vskutku jedinečnou příležitost,” upozorňuje Tereza Štěrbová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. 

Na pozemky s velkorysou výměrou od 1 220 po 1880 m2 jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě, příjezd zajišťuje nová osvětlená komunikace. V bezprostředním okolí může vyrůst nanejvýš 8 nových rodinných domů. „Každý pozemek je opatřen pravomocným územním rozhodnutím, lze tedy okamžitě zažádat o stavební povolení a začít stavět,” říká Štěrbová. 

Lednicko-valtický zámecký areál patří k nejnavštěvovanějším lákadlům oblíbeného vinařského regionu. Samotné Valtice jsou výborně dostupné vlakem, autobusy i autem.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.