Strojírenská skupina Wikov Industry na nové adrese v PORT7

23.05.2023
Více o PORT7

Přední český výrobce převodovek, ušlechtilého obrábění a špičkového skla Wikov Industry se začátkem října 2023 nastěhuje do čtvrtého patra budovy Dover. Nové firemní sídlo společnosti se rozprostře na 695 m2 kancelářských ploch, jejichž finální podobu dostalo na starost renomované architektonické studio Perpektiv. Součástí nájemní smlouvy je také 130 m2 parkovacích a skladovacích ploch.

„Klient se na nás obrátil s představou, že by rád zůstal v původní lokalitě Prahy 4,“ říká Petra Schinkmannová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams, která Wikov při transakci zastupovala. Projekt PORT7 však vedení společnosti natolik zaujal, že se rozhodli pro relokaci. „Vedle kvality a zajímavého architektonického řešení komplexu rozhodla především lokalita disponující výbornou dopravní dostupností i jedinečnou atmosférou vltavského nábřeží. Industriální charakter nově developovaného území navíc výborně koresponduje se zaměřením společnosti,“ říká Schinkmannová.

„Jsem nadšený, že naše spolupráce se společností Svoboda & Williams vyústila v dalšího nájemce, který našel perfektní nový domov v našem pozoruhodném projektu Port7 v Holešovicích. Díky profesionálnímu přístupu týmu Svoboda & Williams jsme dokázali najít společnou řeč a jednání hladce dotáhnout do konce. Těším se na další spolupráci a nové společnosti, které společně přivítáme v projektu Port7. Díky efektivnímu přístupu získáváme spokojené nájemce a naše partnerství se Svoboda & Williams nadále prosperuje. Zvláštní poděkování vyjadřuji Petře Schinkmannové, která sehrála klíčovou roli jako hybná síla transakce a ukázala se jako vynikající protějšek a partner během jednání.“ říká Marek Pikaň, Leasing Negotiator v obchodní jednotce Skanska pro rozvoj obchodu ve střední a východní Evropě.

Komplex v kampusovém stylu, jehož výstavbu zahájila společnost Skanska v únoru 2021, propojuje 7 věží s terasami. Po plánovaném dokončení v druhém čtvrtletí roku 2023 nabídne ve třech z nich přes 35 tisíc m2 kancelářských ploch.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.