Svoboda & Williams exkluzivně pověřena pronájmem bytů v Rezidenci Dykova

14.05.2023

Rezidence Dykova stojí na nároží Dykovy a Řipské ulice, v jednom z nejkrásnějších míst Královských Vinohrad. Kompletní rekonstrukce historické budovy k tradiční noblese vinohradských domů přidává i prémiové technologické a designové standardy současnosti. 

Příštím rezidentům projekt nabídne 21 nájemních bytů s dispozicemi 2+kk až 5+kk. „Nabízí rovněž nadstandardní možnost spojovat byty do vetších celku," upozorňuje Andrea Střechová ze Svoboda & Williams. Většinu z nich rozšiřují balkony orientované buď do klidné, upravené zahrady ve vnitrobloku nebo s efektními výhledy na přilehlou vilovou čtvrť a pražské panorama. V nejvyšších patrech pak vznikají dva exkluzivní mezonety s velkorysými terasami.

Byty budou vybaveny kuchyňskými linkami se spotřebiči a vestavěnými úložnými prostory. „Svými standardy se Rezidence Dykova zařadí k nejkvalitnějším nájemním projektům, které jsou v žádané rezidenční lokalitě Královských Vinohrad dostupné,” říká Andrea Střechová. Součástí nabídky bude i pronájem přízemních obchodních prostor s přímým přístupem z ulice.

Více informací již brzy na svoboda-williams.com.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.