Svoboda & Williams zahajuje prodej bytů v malebné Třeboni

14.05.2023
Více o projektu

Nová Cihelna vzniká v místě, kde se už od 17. století pálily cihly. „Materiály, struktura i detaily fasád či interiérových prvků odkazují k místní tradici. Zároveň jsme kladli důraz na velké množství zeleně na střechách, fasádách a ve velkoobjemových květnících,“ popisuje charakter projektu architekt Michal Kasík ze studia ArchiSPACE.

Bytový dům nabídne celkem 56 bytových jednotek a 15 ateliérů o dispozicích 1+kk až 4+kk a výměře 28–120 m2. Dispozice, velikosti a skladby jednotek umožňují příštím rezidentům široký výběr dle jejich konkrétních potřeb a možností. Každý z bytů bude mít sklep a parkovací stání, většinu z nich doplní lodžie, balkon, terasa nebo předzahrádka.

Nová Cihelna vyroste v zelené části Třeboně, v pěším dosahu lázní Aurora, populárního rybníka Svět či půvabného historického centra. Město samotné pak leží v nádherné, romantické krajině protkané bohatou sítí rybníků, turistických tras a cyklostezek. Představuje tak ideální základnu pro milovníky přírody a vyznavače aktivního odpočinku.

I proto se v současnosti z Třeboňska stává jedna z nejvyhledávanějších rekreačních lokalit v Česku. „Byty v Nové Cihelně tak příštím majitelům vedle možnosti vlastního bydlení nabízejí i zajímavou investiční příležitost a průběžné výnosy z pronájmů, ať už krátkodobých či dlouhodobých,“ zdůrazňuje Jan Mráz, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Dokončení projektu je plánováno na září 2025.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.