Karlín se svižně mění ve skvělou adresu a tým Svoboda & Williams je u toho

05.05.2023

Nejvýraznější proměny se v Karlíně nyní odehrávají na vltavském břehu, kde na území Rohanského ostrova vzniká moderní čtvrť s polyfunkční zástavbou, rozsáhlými plochami zeleně a promenádou lemující řeku. Právě tady jsou umístěny dvě věže Diamanty Karlín dle návrhu renomovaného mezinárodního architektonického studia AI DESIGN. Pět prémiových penthousů v nejvyšších podlažích zaujme velkorysým prostorem i panoramatickými výhledy na město. 

Hrubá stavba obou budov už stojí, nyní se dokončuje jejich zateplení. Do okenních rámů jsou osazena velkoformátová skla protínající dvě podlaží, pracuje se také na opláštění výstupů na velkorysé střešní terasy u Rohan City Penthouses. „Hned v prvních týdnech po spuštění prodeje jsme zaznamenali opravdu mimořádnou poptávku. Je vidět že na trhu je velký zájem o exkluzivní velkoplošné byty, ale i o samotný Karlín, který rozhodně patří k nejžádanějším pražským adresám,” říká Magdalena Svatková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Do nepřehlédnutelné budovy Fragmentu, situované na dělicí hranu Rohan City a původní karlínské zástavby, se první nájemníci nastěhovali v březnu, finální dokončení projektu je naplánováno na červenec. Realitní kancelář Svoboda & Williams dosud obsadila téměř 80 procent ze stávající nabídky 119 bytů. „Tento zájem ukazuje, že se nám spolu s developerem podařilo přinést na trh atraktivní produkt s velkým potenciálem,” zdůrazňuje David Šimeček, Head of Residential rentals at Svoboda & Williams.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.