Svoboda & Williams dojednala pronájem 1248 m<sup>2</sup> ve Via Una pro Vestar Group

12.04.2023

Exkluzivní prostory s velkorysou terasou a výjimečnými výhledy na Staré Město či Prašnou bránu, stojící v bezprostředním sousedství VIA UNA, bude využívat společnost Vestar Group a.s.. Ta patří k nejvýznamnýmějším společnostem podnikajícím v zábavním a hotelovém odvětví v České republice. Podle konzultantky Svoboda & Williams Petry Schinkmannové jednání začala na podzim roku 2021. „Procesu se aktivně účastnili i zahraniční architekti nájemce, kteří administrativní prostory pro Vestar Group dokončí ve vysokém standardu,“ říká Schinkmannová.

Pronajímatelem VIA UNA je společnost S+B Plan & BPrag spol. s r.o., dceřiná společnost nadnárodního holdingu S+B Gruppe AG, který realizuje komplexní development zejména ve střední a východní Evropě. K jejím vlajkovým projektům v Praze patří aktuálně nákladná a precizní rekonstrukce původního sídla Komerční banky na pražských Příkopech na prémiovou administrativní a obchodní budovu VIA UNA. „Objekt propojuje komplexní technické nároky, které jsou kladeny na moderní kancelářské a obchodní prostory a jedinečný genius loci historické Prahy,“ říká Hana Scholzová, ředitelka pronájmů společnosti.

V současnosti Svoboda & Williams nabízí v budově Via Una celkem 9 000 m2 kancelářských a obchodních prostorů k pronájmu.

Více o VIA UNA. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.