Svoboda & Williams zahajuje prodej bytů v Rezidenci Bílá Růže na Šumavě

18.04.2023
Více na projektovém webu

Díky promyšlenému přístupu k prostoru nabízí byty v rezidenci Bílá Růže variabilní řešení pro různé potřeby: od menších studií s výměrou od 36 m2, optimálních pro útulnou víkendovou základnu, až po velkorysé mezonety s plochou až 119 m2  vhodné i pro trvalé bydlení. 

Při nákladné rekonstrukci klade investor mimořádný důraz zejména na citlivou obnovu původních prvků historického objektu. Klenuté stropy, odhalené trámy a cihly, či osobité detaily zajistí jedinečnou atmosféru jednotlivých bytů. Ke každému z nich náleží samostatný sklepní prostor a parkovací stání pouhých 250 metrů od domu s přípravou na nabíjecí stanici pro elektromobily.

“Byty okouzlí působivými výhledy na okolní kopce či na náměstí Kašperských Hor. Současně Rezidence Bílá Růže nabídne svým rezidentům i oázu dokonalého soukromí v uzavřeném patiu s udržovanou květinovou zahradou a romantickým altánem,” říká Linda Martynková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Spojení šumavské krajiny a živé atmosféry starobylého horského městečka vytváří z Kašperských Hor unikátní místo, kde lze najít mnoho příležitostí k celoročnímu sportovnímu vyžití, k relaxu v přírodě, ale kde nechybí čilý kulturní a společenský život včetně kvalitních gastro zařízení. V přízemí Bílé Růže bude v provozu příjemná kavárna s pražírnou a pekárna. Rostoucí zájem o lokalitu tak z bytů v Rezidenci Bílá Růže dělá i atraktivní investiční příležitost.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.