Unikátní penthousy na Rohanském ostrově nově v nabídce Svoboda & Williams

17.04.2023
Více o Rohan City Penthouses

Rohan City Penthouses jsou opravdovými klenoty dvou budov Diamanty Karlín, které právě vznikají dle návrhu renomovaného mezinárodního architektonického studia pod vedením Evy Jiřičné a Petra Vágnera. Velkoryse prosklené fasády dávají naplno vyznít dechberoucím výhledům, které poloha vysoko nad městem nabízejí. Vše umocňují  dvojité výšky stropů v hlavních obytných prostorech. Plochu čtyř z pěti penthousů rozšiřují také privátní střešní terasy. „Rezidenti si tak budou moci užívat relax v zelených oázách klidu, odkud budou mít Prahu jako na dlani,“ říká Magdalena Svatková, Sales Team Leader Svoboda & Williams.

Těžištěm interiéru každého z bytů se stane monumentální schodiště protínající jednotlivá podlaží. Kompozice prostoru nabídne logicky oddělené denní a klidové zóny. „Podobně velkorysé a vzdušné prostory s kosmopolitním charakterem jsou u nových rezidenčních projektů v centru Prahy těžko k nalezení. Rohan City Penthouses tak v jedné z nejžádanějších pražských čtvrtí nabízejí ojedinělý typ bydlení,” dodává Magdalena Svatková. 

Diamanty Karlín vznikají s ohledem na požadavky soudobé rezidenční výstavby. Budou tak maximálně udržitelné a minimálně energeticky náročné – o to se postará například zateplení obvodových konstrukcí převyšující požadavky normy nebo zavlažovací systém společných zelených ploch pomocí dešťové vody. Součástí obou domů bude centrální recepce.

Současné oživování Rohanského ostrova nese velký potenciál. V horizontu nejbližších let se dokončí přerod lokality v moderní čtvrť s polyfunkční zástavbou, rozsáhlými plochami zeleně a promenádou podél Vltavy pro pěší, běžce i cyklisty. Z Rohan City to budou mít rezidenti kousek do populárních karlínských bister, restaurací i kaváren. S protilehlým břehem Vltavy pak novou čtvrť propojí lávka HolKa.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.