Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem kancelářských prostor v budově The Flow Building

01.03.2023

Nadnárodní společnost PrimeVigilance, zaměřená na farmakovigilační služby, působí na trhu 15 let a v současnosti ve svých sedmi pobočkách po celém světě zaměstnává přes 1400 lidí. České zastoupení společnosti dosud sídlilo v budově na Praze 4, mimo centrum města.

„Vedení společnosti se proto přiklonilo k přesunu firemního sídla na prestižní adresu na Václavském náměstí,“ říká k transakci Petra Schinkmannová ze Svoboda & Williams, která klienta zastupovala v celém procesu relokace. Víceúčelová budova The Flow Building z dílny světově proslulého architektonického studia Chapman Taylor splňoval veškeré nároky klienta na kvalitní pracovní zázemí: vedle prémiových standardů a skvělé dopravní dostupnosti zaujal i exkluzivní střešní terasou, ideální pro sociální život firmy.

V souladu s aktuálními trendy na pracovním trhu se společnost rovněž rozhodla posílit hybridní způsob práce. Při zachování stejného počtu zaměstnanců jí to umožnilo výrazně redukovat velikost nových kancelářských prostor. 

„Volbu PrimeVigilance podpořila skutečnost, že v budově sídlí operátor atraktivních sdílených kanceláří, což PrimeVigilance umožní efektivně nakládat s pracovním prostředím a prostory, které firma nevyužívá na denní bázi, si pronajímat výhradně dle svých potřeb,“ upřesňuje Schinkmannová. Dle slov šéfa oddělení komerčních pronájmů Svoboda & Williams Jaroslava Waldhausera jde o sílící trend. „Přítomnost operátora flexibilních kanceláří obvykle posiluje atraktivitu a zlepšuje výtěžnost celé budovy.”

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.