Nové posily ve Svoboda & Williams

10.02.2023

Na novou pozici Head of Digital nastoupil Tomáš Krejcárek, který ve Svoboda & Williams zaštítí rozvoj digitální vize firmy. Tomáš absolvoval mediální studia na Univerzitě Karlově v Praze, poté čtyři roky působil v IT startupu Siesta Labs, kde prošel vícero pozicemi. Nejvíce zkušeností nasbíral při budování softwarehousu Siesta Codes, kdy postupně nastavoval nové procesy, řídil projekty, rozšiřoval tým, škáloval business, rozvíjel obchod a v podstatě tak budoval novou firmu. Vedle IT jazyka Tomáš mluví rovněž anglicky.

Marketingový tým se rozrostl o copywriterku a marketingovou specialistku Nikolu Koštálovú. Nikola, která bude odpovídat za texty a marketingovou podporu slovenských kolegů, žila osm let v zahraničí, zejména v Británii, kde vystudovala marketing a reklamu se zaměřením na módu a design na Southampton Solent University. Poté se zabývala marketingovou komunikací, od non - profit projektů po práci v reklamní agentuře. Mluví plynně anglicky a slovensky.

Tým makléřů v oddělení pronájmů rozšířila nově Magdalena Mašková. Magdalena vystudovala Pozemní stavitelství na SPŠ stavební, pak pokračovala na Stavební fakultu ČVUT a následně studovala Ambis obor Manažerská psychologie. V minulosti se zabývala správou nemovitostí a rekonstrukcí bytů či bytových domů pro soukromé investory. Mluví anglicky. O administrativní podporu makléřů v oddělení pronájmu se začal nově starat Jan Dutczák. Honza je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, oboru arts management. Dosud se věnoval hlavně produkční práci a působil též jako vedoucí eventové produkce. Mluví anglicky. 

Tým na recepci posílila Tereza Škvrnová, která momentálně studuje bakalářský obor Management a ekonomika ve stavebnictví na ČVUT v Praze a Viktorie Hudzak, která se po maturitě sbírala zkušenosti jako terénní pracovnice. Tereza mluví anglicky a španělsky, Viktorie vedle angličtiny komunikuje také ukrajinsky a rusky.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.