Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Last call: luxusní apartmán se třemi ložnicemi v Peci pod Sněžkou

12.01.2023

Společnost Svoboda & Williams nabízí k prodeji poslední volný apartmán v prémiovém rezidenčním projektu Apartmány Bramberk. Objekt v jedné z nejvyhledávanějších rekreačních lokalit bude dokončený už letos.

Více informací o projektu Apartmány Bramberk

Již poslední z deseti velkoryse pojatých jednotek v komorní horské rezidenci o podlahové ploše 130 m2 nabízí soukromí i komfort. Obývací pokoj proteplí krb či krbová kamna. Jednotka dále nabídne tři ložnice a dvě koupelny, přičemž jedna z nich disponuje přípravou na infrasaunu. Interiér s okolní přírodou propojuje jihovýchodně orientovaná terasa.

Pohodlí rezidentů Apartmánů Bramberk zvýší privátní wellness s 15metrovým bazénem a vířivkou, které vzniká přímo v budově. Součástí domu bude také reprezentativní lobby s barem, lyžárna, kolárna a dva výtahy pro komfortní pohyb napříč jednotlivými podlažími. O bezproblémový chod objektu i servis pro majitele se postará správce. Soukromí garantuje pozemek o rozloze 15 319 m2, který objekt chrání před další výstavbou v jeho bezprostřední blízkosti.

Tento jedinečný projekt vzbudil na trhu značný zájem právě kombinací soukromí a dosahu populárního horského střediska i svým architektonickým konceptem. “Zatímco na trhu jsou k dispozici především prostorově menší jednotky, velkorysé Apartmány Bramberk dokázaly oslovit i tu nejnáročnější klientelu, která nechce dělat kompromisy,“ říká Magdalena Svatková, jejíž tým má ve Svoboda & Williams prodej Apartmánů Bramberk na starosti. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.