Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Lakeside Apartments, prémiový rekreační projekt na Lipně, je před dokončením

14.12.2022

Společnost Svoboda & Williams nabízí k prodeji poslední volnou jednotku v dokončeném apartmánovém domě. Všechny byty uchvacují bezkonkurenčními výhledy na přehradu.

Více o projektu zde

Otevřít oči, spočinout pohledem na vodní hladině a zaposlouchat se do zvuků přírody. V Česku není mnoho míst, kde byste si po probuzení mohli dopřát komfort, který nabízí právě dokončovaný apartmánový dům v Černé v Pošumaví. 

„Uchvátil mě krásný výhled na jezero s dominantou hory Plechý, nejvyšší na české straně Šumavy,“ líčí developer Petr Beneš důvody, proč se na velkorysém pozemku rozhodl vybudovat základnu pro milovníky zdejší krajiny či vodních sportů, kteří hledají rekreační bydlení s přesahem. 

Lakeside Lipno je architektonicky uspořádán jako dva objekty, které propojuje prosklené vstupní atrium. Na dvou podlažích s podkrovím vzniklo 23 prémiových apartmánů o ploše od 35 m2 do 157 m2 a z každého se nabízí krásný výhled na nedalekou lipenskou přehradu, část apartmánů rozšíří terasa či lodžie.

Celoroční komfort a propojení s vodním elementem i v interiéru zajistí wellness se saunovou zónou a nerezovým bazénem s fitness protiproudem. Součástí projektu je i tělocvična, kongresový sál a zasedací místnosti, nonstop recepce, jakož i prostorné podzemní garáže pro 18 automobilů, sklepní kóje a kolárna. 

„Klientům garantujeme také následný správcovský servis, který uvítají zejména ti, kdo mají v úmyslu apartmán převážně pronajímat. Jde tak o velmi atraktivní investici bez nutnosti podílet se na chodu ubytovací kapacity,“ říká developer projektu Petr Beneš.

V projektu, který má ambici stát se benchmarkem rekreačního bydlení na Lipně, je k dispozici poslední volný apartmán. Kolaudace celého objektu je naplánovaná na leden příštího roku, noví majitelé si apartmány převezmou v únoru.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.