Nájemci sdílených kanceláří Offices Unlimited představili své firmy při společné snídani

09.12.2022

„Poslední networkingová snídaně měla mimořádný úspěch, proto jsme se rozhodli na formát navázat a poskytnout novým i stávajícím nájemcům další možnost představit své aktivity u společné snídaně,“ říká konzultantka společnosti Offices Unlimited Marie Kantorová. 

Ve středu 7. prosince se v prostorech myhive Flexi Offices potkali hlavně experti z IT, kteří tvoří většinu zdejších nájemců. K těm dlouholetým se řadí společnost Gappex, která se věnuje digitalizaci a optimalizaci procesů ve firmách - rovněž Offices Unlimited využívá její rezervační systém. Ke stálicím patří také Neon IT, jeden z prvních nájemců myhive Flexi Offices, který nyní zakládá mikropobočky napříč západní Evropou. 

Letos počet technologických firem na myhive Flexi Offices rozšířil například startup Searpent, který se zabývá pokročilými systémy počítačového vidění s fokusem na řešení pro vyhledávání pojistných podvodů, k novým nájemcům patří také Titanux, česká dceřiná společnost světového výrobce hygienických ochranných nano-nástřiků Resysten. Zázemí na Pankráci má významný developer v oblasti průmyslových a logistických budov Mountpark Properties Czech Republic, advokátní kancelář Donati Legal a další. 

Tradičně pestrá sestava nájemců, zahrnující fullservisovou kreativní agenturu HOX.red, architektonickou kancelář HAUSIN architecture & design, která stojí za podobou luxusního resortu Chateau Papillon ve Vysokém Újezdě u Prahy, ale také odborníky na prodej automobilů, železniční dopravu či na velkoobchod, se ve čtvrtek 8. prosince setkala na snídani v prostorech West Flexi Offices na Stodůlkách.

“Atmosféra byla mimořádně příjemná a uvolněná,” pochvaluje si konzultantka Offices Unlimited Kateřina Burešová s tím, že někteří nájemci své prezentace nelimitovali verbální formou. “Velký ohlas měla třeba ochutnávka asijských specialist, které do Česka dováží společnost Hom Mali, nebo ukázka masáží šíje z nabídky Selfness Institutu,” dodává. 

Možnost vzniku nových byznysových propojení je podle obou konzultantek hlavním přínosem networkingových setkání, ve kterých bude tým Offices Unlimited pokračovat i v budoucnu.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.