Výtěžek z turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP 2022 ve výši 528 900 korun opět podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem

28.11.2022
Kompletní výsledky zde

Už tradičně se v rámci SVOBODA & WILLIAMS CUPu utkává 12 týmů reprezentujících významné společnosti z realitního byznysu. Letos se na hřišti střetla mužstva Accolade, bpd development, CBRE, Colliers International, CPI Property Group, CTP, Cushman & Wakefield, DEMACO, Panattoni, Penta Real Estate, Savills CZ a Svoboda & Williams. 

Putovní pohár bude následující rok zdobit kanceláře Svoboda&Williams, jejíž tým ve finále zvítězil až v penaltovém rozstřelu nad stříbrnými Accolade. Bronzové medaile si odneslo mužstvo CTP - jejich hráč Marek Kodr byl zároveň vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Nejlepším brankářem byl zvolen Miloš Kocián z Penta Real Estate.

Díky dobrovolným příspěvkům zúčastněných společností, prodeji lístků do charitativní tomboly, či dražbě dresu Lukáše Masopusta, daru klubu SK Slavia Praha, se v rámci letošního SVOBODA & WILLIAMS CUPu podařilo shromáždit 528 900 Kč. Výtěžek z předchozího turnaje tak byl překonán téměř dvojnásobně. Celá částka poputuje na účet Nadace Terezy Maxové dětem, jež od roku 1997 pomáhá znevýhodněným a opuštěným dětem a umožňuje každému z nich vyrůstat v rodině.

„Jsme moc rádi, že se nám za uplynulou dekádu podařilo vytvořit sportovní a společenskou událost s významným charitativním přesahem. Důkazem je letošní příspěvek Nadaci, který se vyšplhal na rekordní sumu. Příspěvky zúčastněných týmů se neustále zvyšují, stejně jako objem peněz vybraných z tomboly od návštěvníků akce. Letos přibyla i částka od čtyř týmů, které se rozhodly ponechat příspěvky nadaci za předchozí ročník, zrušený na poslední chvíli kvůli covidu. Společnostem Trigema, JLL, CBRE a Panattoni patří další velký dík,” říká Jaroslav Waldhauser, Head of Commercial Leasing Svoboda & Williams. 

„Ráda bych ze srdce poděkovala organizátorům S & W Cupu za dlouhodobou podporu a pomoc, které si nesmírně vážíme. Každoročně pečlivě a s pokorou rozdělujeme vybranou částku, jejíž výše je i letos, díky jednotlivým darům všech účastníků, opravdu významná. Díky tomu můžeme z letošního výtěžku pomoci týraným či jinak traumatizovaným dětem ve spolupráci s Dětským krizovým centrem a Poradnou Vigvam. Moc za tuto možnost děkujeme,“ říká Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem.

Pořadatelé v letošním roce opět připravili pohodovou společenskou událost pro celou rodinu. O nejmladší fanoušky se postaral Pididomek - školka a jesle s rozšířenou výukou angličtiny, skvělé občerstvení zajistila společnost Prague Catering. Ceny do tomboly laskavě věnovala celá řada partnerů: Aparthotel Svatý Vavřinec, Bistro Antonio Sandev, BOBOVÁ DRÁHA PROSEK, Hotel Pivoňka, La Cave D‘Adrien, Masarykova N°30 Apartments, MOOQ,  Partylite , Pivovar Cvikov,  Revolution Ride , SK Slavia Praha, The Spot - café lounge, TERIBEAR, Zámek Dobříš.

O sportovní stránku turnaje se postarala společnost Czech Sport Media.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.