Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Úspěšný rezidenční projekt Na Pramenech nabízí poslední volné domy k prodeji

16.11.2022

Nová rezidenční čtvrť na Praze 9 s rodinnými domy a dvojdomy, zelení s parkovou úpravou a školkou je před dokončením. Příští rok areál doplní ještě bytový dům s 15 jednotkami.

Více o projektu

Kolaudace posledních domů čtvrté etapy výstavby rezidenčního areálu Na Pramenech je naplánována na první kvartál příštího roku. „Aktuálně jsou všechny objekty téměř dokončeny, chybí pouze finální povrchy a terénní úpravy,“ upřesňuje Vanda Böhmová, Property Consultant Svoboda & Williams. 

Zatímco v dvojdomech se aktuálně pokládají obklady v koupelnách a dokončují venkovní úpravy zahrad i parkovacích míst, menší domy se už předávají novým majitelům. Zájemci o poslední dostupné domy o dispozici 5+kk si tak mohou vybírat bydlení v příjemně zabydlené čtvrti. 

„Velkou předností několika zbývajících domů je umístění ve východní části pozemku u zatravněného valu. Budoucí majitelé tak mají jistotu, že v bezprostřední blízkosti se už nic stavět nebude, mohou si užívat příjemný výhled do zeleně a díky umístění v rámci projektu také maximální soukromí,“ říká Böhmová.

Poklidný areál 77 rodinných domů rozšíří ještě komorní bytový dům, který se v příštím roce začne stavět na severní straně projektu. Nabídne 15 jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk vhodných jak k trvalému bydlení, tak k investici.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.