Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Exkluzivní byty na Valdštejnském náměstí dokončeny

15.11.2022

V těchto týdnech vrcholí první etapa rekonstrukce v mimořádném rezidenčním projektu VII. Dům na Malé Straně. Dokončeno je 7 bytů s výhledy na Pražský hrad.

Více o projektu VII. Dům

Bydlení s dechberoucími výhledy, na dosah vyhledávaných architektonických skvostů Prahy, přitom však v poklidném zákoutí. S nejvyššími standardy a komfortem současnosti, ovšem s respektem k historii. To jsou hlavní benefity sedmi čerstvě dokončených vzdušných bytů s dispozicemi 1 + kk až 3 + kk, které Svoboda & Williams nabízí v jedinečném bytovém projektu VII. Dům na Valdštejnském náměstí. „Zájemci nyní mohou kvalitu řemeslného provedení či atmosféru prémiového bydlení navnímat při osobních prohlídkách,” říká Tomáš Blahuta, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Bytové jednotky ve 3. až 5. nadzemním podlaží původně renesančního měšťanského domu vznikly podle návrhu respektovaného architektonického studia Formafatal. „Hledali jsme řešení, která snesou konfrontaci s historií, budu domu slušet a do historické stopy vnesou moderní prvky opravdu prémiového bydlení,“ vysvětluje architekt Jan Roučka z Formafatal. 

Pocit luxusu vnášejí do interiéru masivní portály z božanovského pískovce či unikátní skleněné stěny z ledové skla vyrobené na zakázku ve vyhlášené sklářské dílně Baxa design. Zaujmou originální designové radiátory Agorà italské značky TUBES, sofistikovaná řešení osvětlení, kterému architekti věnovali mimořádnou péči, i výjimečné řemeslné zpracování každého detailu. „Všechny tyto prvky dávají interiérům nový náboj, aniž by narušily původní genius loci místa,“ míní Tomáš Blahuta.

Zatímco v horních podlažích práce na bytech finišujíí, v nižších patrech se začíná intenzivně prácovat na několika menších bytech – jejich podobu navrhli architekti z renomovaného ateliéru SAD. Ti jsou podepsaní také pod exkluzivním mezonetem s výměrou bezmála 300 m2 v nejvyšších patrech budovy. Kompletní rekonstrukce bytového domu se 17 jednotkami by měla být hotová na jaře 2023.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.