Nejlepší recepci v Praze najdete v myhive Flexi Offices

10.10.2022

Proti loňskému premiérovému ročníku pořadatelé rozšířili soutěže o dvě další kategorie: „cowork“ a „design“. V kategorii Recepce roku - cowork se na 1. místě umístila recepce sdílených kanceláří myhive Flexi Offices, které provozuje společnost Offices Unlimited. Při hodnocení kvality prostoru nejlépe obstála recepce společnosti Deloitte CZ Services. V kategorii Recepce roku zvítězila společnost LeasePlan Czech Republic. Cenu poroty si odnesla Kunsthalle Praha.

Součástí vyhlášení byla i panelová diskuze, během které se její účastníci shodli, že i přes nezastavitelnou tendenci automatizace se zákazníci rádi vrací na recepci právě kvůli přívětivé komunikaci na úrovni, kterou jim personál recepce vždy poskytne.

"Recepce je skutečným srdcem, alfou i omegou sdílených kanceláří. Je to místo, kam nájemce přichází nejen když něco potřebuje, ale mnohem častěji když nepotřebuje vůbec nic - když si přichází jen tak popovídat. Naše recepční umí naslouchat, jsou empatické, taktní ale také praktické. A především mají zcela přirozený zájem o druhé lidi na jakékoliv úrovni mezilidských vztahů," říká Marie Kantorová, Flexible Workspace Consultant ve společnosti Offices Unlimited.

Prostor myhive Flexi Offices nabízí 36 plně vybavených kanceláří od 11 m² do 95 m². K dispozici jsou jak uzavřené kanceláře, tak coworkingové prostory, pronajmout si zájemci mohou i vybavené zasedací místnosti. V budově se nachází také fitness sál a prostor vyhrazený pro parkování kol.

Více informací o sdílených kancelářích myhive Flexi Offices.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.