Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Svoboda & Williams realizovala již třetí nájemní transakci s DKV Euro Service

11.10.2022

Dlouholetá spolupráce se i tentokrát týkala výhradního zastupování při renegociaci nájemní smlouvy na administrativní prostory s výměrou 640 m2 v budově Alpha v areálu BB centra na Praze 4.

DKV Euro Service je dceřinou společností DKV Mobility, evropského lídra na trhu prémiových služeb v oblasti silničního zásobování a mobility pro vozové parky nákladních a osobních automobilů. „Velmi si vážíme této stabilní spolupráce, která trvá už od roku 2010,“ zdůrazňuje Jaroslav Waldhauser, Head of Commercial Leasing Svoboda & Williams.

Svoboda & Williams pro DKV Euro Service nově zajistila přejednání nájemní smlouvy v současném sídle společnosti. „Ve vyjednávání s pronajímatelem se nám podařilo dosáhnout příznivých podmínek na nové nájemní období, které podpořily rozhodnutí klienta zůstat v preferované lokalitě BB Centra,“ upřesňuje Petra Schinkmannová, Senior Consultant Svoboda & Williams. Součástí smlouvy bude úprava kancelářských prostor tak, aby odpovídaly aktuálním potřebám nájemce. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.