Unikátní lofty s atmosférou New Yorku exkluzivně v nabídce Svoboda & Williams

16.09.2022

Budova Vanguard v pražských Modřanech oživuje industriálního ducha bývalé továrny na letecké součástky. Do života ji vrací v podobě exkluzivních loftů, které disponují jedinečnými proporcemi: světlá výška stropů v některých patrech dosahuje až 4,5 metrů, vysokozátěžové stropy unesou takřka cokoliv. „Tyto jedinečné konstrukční prvky nám umožnili realizovat v Modřanech projekt, který na českém trhu nemá obdoby,“ konstatuje Marek Padevět, ředitel rezidenčních projektů developerské společnosti PSN, jenž za Vanguard stojí.

Naprostým unikátem i v mezinárodním kontextu je autovýtah, který propojuje čtrnáct podlaží šedesátimetrové stavby. Majitelé vybraných bytů tak mohou svými vozy dojet takřka do kuchyně a ustájit je na privátním parkovacím stání, které od samotného loftu odděluje prosklená příčka. „Na plochu vymezenou pro parkování se vejdou až 3 vozidla. Rezidentům je navíc k dispozici aplikace, která umožní rezervovat si autovýtah na přesný čas a neztrácet tak ani minutu při odjezdu,“ upřesňuje Eva Prašivková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. „Klient si rovněž může do loftu doinstalovat technologie pro smart home a nakonfigurovat libovolné funkce dálkového ovládání domácnosti,“ dodává Prašivková.

Zrekonstruovaná budova nabídne celkem 140 bytů s dispozicemi od 40 m² až po 700 m². „Vysoké industriální stropy umožňují včlenit do interiéru originální vestavby a tím znásobit užitnou plochu. Obrovská okna zalijí prostory světlem a nabídnou ohromující výhledy,“ popisuje klíčové benefity projektu Prašivková. Takřka neohraničeným prostorem ohromí především exkluzivní penthousy v nejvyšších patrech budovy. Výměra 700 m² zahrnuje i velkorysé střešní terasy zavěšené téměř pod mraky, ve výšce Petřínské rozhledy. „Stavebně jsou koncipovány jako chráněné privátní prostory, které spolu s výhledy majitelům zajistí i naprosté soukromí. Součástí teras je příprava na vlastní wellness s přípravou na bazén,“ doplňuje Prašivková.

Dvacetimetrový bazén pak najdou v prostorném wellness a fitness v suterénu, které všem rezidentům Vanguard dovolí udržovat kondici a načerpat energii každý den. Užívat si mohou řady dalších benefitů: od kina, přes party room, po sdílenou letní kuchyň či venkovní saunu na střeše, v režimu 24/7 jim bude k dispozici recepce se službou concierge.

„Lofty jsou nabízeny jak v základní úpravě shell & core, která klientům poskytne prostor pro realizaci vlastních snů, tak kompletně dokončené a vybavené nábytkem,“ vysvětluje Eva Prašivková. Zájemci se mohou už nyní inspirovat vzorovými lofty od předních interiérových designérů: studia OOOX a Ivanky Kowalski. „V krátké době plánujeme také fit out dvou penthousů,“ slibuje Marek Padevět s tím, že jeden z loftů pojmou ve stylu pánského apartmá v duchu Jamese Bonda, druhý pak jako plnohodnotné rodinné bydlení pro početnou domácnost.

V pěším dosahu Vanguard je Vltava s dostatkem zeleně i řadou příležitostí pro rekreační a sportovní aktivity: od golfového hřiště, přes tenisové kurty až po běžecké a inline stezky. Pěšky dostupné jsou i staré Modřany s kulturním a společenským zázemím. Intenzivní development lokalitu v posledních letech výrazně zhodnotil. Další plánované projekty v bezprostředním okolí svými výškovými limity nenaruší komfort rezidentů Vanguard, současně však přinesou další parky i bohatší gastro služby.

Pro nabídku bytů kontaktujte naši kancelář.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.