Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 5145 m2 v GLP Parku Brno Holubice

15.09.2022

Výrobce komponentů pro automobily fischer automotive systems bude v Holubicích kompletovat součástky pro vybavení interiérů vozidel, například ventilační mřížky, výdechy klimatizace, odkládací přihrádky a další zařízení zajišťující pořádek a pohodlí ve vozidle.

Holubický park je koncipován jako multifunkční s možností přizpůsobit prostory na míru jednotlivým firmám. “Klient zvažoval i vlastní stavební záměr, ale nakonec upřednostnil nabídku pronájmu společnosti GLP. V pronajatých prostorách bylo nutné provést řadu klientských změn, které reflektují specifické potřeby uživatele,” říká Jiří Čadek, Senior Consultant Svoboda & Williams.

Výstavbu moderního logisticko-průmyslového areálu zahájila společnost GLP loni v listopadu. Udržitelný komplex šetrný k životnímu prostředí a okolním obcím celkem nabídne 70 000 m2 plochy. Areál bude splývat s okolním prostředím a parková úprava poslouží pro odpočinek zaměstnanců. Střechy budou osazeny fotovoltaickými panely, které významně přispívají ke snížení provozních nákladů budov.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.