Žádaná Pankrác. Svoboda & Williams dojednala pronájem přes 1500 m2 kanceláří v top pražské lokalitě

14.08.2022

„Pankrác se řadí k nejžádanějším office lokalitám metropole,“ říká Senior Consultant realitní kanceláře Svoboda & Williams Sylva Turinská, která nájemní operace s celkovou výměrou přes 1500 m2 pomáhala sjednat. Vedle vynikající infrastruktury s veřejným parkingem, rychlým napojením na výpadovku i dobrou dostupností do centra podle ní čtvrti nahrává taky intenzivní výstavba v poslední dekádě. „Praha 4 nabízí k pronájmu téměř 1 000 000 m2 administrativních prostor a je tak největší „kancelářskou“ městskou částí Prahy,“ doplňuje Turinská.

Společnosti DataVision, která se zabývá digitalizací průmyslu, si v moderní pankrácké budově Mayhouse podnajala plochu 637 m2. Poslední volnou kancelářskou jednotku v administrativní budově Parkview, s výměrou 580 m2, získala do pronájmu společnost Cint. „Dosud firma využívala servisované kanceláře, ale už před covidem hledala prostory nastálo. Pandemie sice stěhování zbrzdila, přesto společnost neodradila od původního záměru,“ popisuje Turinská.

Česká softwarová společnost E LINKX zase hledala pro svoji divizi HPmarket reprezentativní obchodní prostory pro vůbec první kamenný obchod americké společnosti HP ve střední Evropě. Odpovídající plochu s výměrou 320 m2 našla v reprezentativní budově City Green Court, která jako první kancelářská budova v Česku získal Pre-Certifikaci LEED Platinum. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.