Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Nekonečné prázdniny u lesa? Poslední volné byty v Rezidenci U Hvězdy slibují mnohem víc

16.06.2022

Únik z městského ruchu do zelené oázy, současně však rychlý dosah centra či letiště a bohatá místní infrastruktura. To jsou hlavní benefity nedávno dokončené Rezidence U Hvězdy, kde realitní kancelář Svoboda & Williams nabízí k prodeji poslední volné byty.

K dispozici je pět nadstandardně vybavených bytových jednotek s dispozicemi 3+kk a 4+kk. Všechny jsou navrženy tak, aby příroda takřka vstupovala do interiéru. Francouzská okna jej zaplavují světlem, ostatně alespoň jedna místnost v každém z bytů má ideální jižní orientaci. U každého najdete taky terasu orientovanou do blízké Obory Hvězda, nejrozsáhlejšího lesoparku v Praze. Bezprostředně se ho dotýká i upravená soukromá zahrada s velkorysou výměrou přes 1.300 metrů čtverečních.

Dům otevřete pohodlně bezkontaktním klíčem, o bezpečí vás, vašich dětí i majetku se postará kamerový systém, bezpečnostní vstupní dveře nebo domovní videotelefon s barevnou obrazovkou. V suterénu je k dispozici dostatek parkovacích stání s možností dobíjení elektromobilů.

Více o Rezidenci U Hvězdy zde.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.