Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Nebytové prostory v projektu MyMozart rozšiřují exkluzivní nabídku Svoboda & Williams

04.05.2022

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla pověřena exkluzivním prodejem nebytové jednotky v posledním patře projektu MyMozart, který právě vyrůstá na pražském Smíchově.

Projekt MyMozart vzniká jako polyfunkční objekt, který kromě 152 bytů nabídne také retailové prostory v parteru a v nejvyšším patře velkorysý nebytový prostor na prodej. Právě tato jednotka, která představuje ideální zázemí pro moderní kanceláře, nyní přibývá do exkluzivní nabídky Svoboda & Williams. Prostor nabízí výměru 200 m2 a jeho velkou předností je střešní terasa o rozloze 190 m2, ze které se otevírá výhled na Prahu.

Prostor je na prodej ve stavu shell&core, v případě zájmu je však možné dokončení podle požadavků budoucího majitele. Vybavení zahrne okna se zvýšenou akustickou ochranou, venkovní elektrické žaluzie, stropní topení i chlazení či rekuperační jednotku pro přísun čerstvého vzduchu. Kupní cena zahrnuje pět garážových stání a pět sklepních kójí.

Projekt MyMozart nabízí zázemí v podobě nadčasově pojaté budovy situované přímo u smíchovské pěší zóny, díky čemuž budou prostory dostupné autem i MHD. Přímo v objektu navíc bude k dispozici správce a řada praktických služeb, jako například boxy pro vyzvednutí potravin, elektroniky či uložení zásilek, carsharing, bikesharing a sdílené elektrokoloběžky.

Předpokládaný termín dokončení na jaře 2023. Více informací o nebytovém prostoru v projektu MyMozart.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.