Sdílené kanceláře West Flexi Offices ožily společnou snídaní

28.01.2022

Snídaně byla příjemnou příležitostí k tomu, aby se noví nájemci seznámili jak s kompletním týmem, který se podílí na chodu kanceláří West Flexi Offices, tak s architekty z ateliéru SAD, pod jejichž taktovkou vznikaly interiéry. Snídaně se zúčastnil i Tomáš Pribiš, člen představenstva Patria investiční společnost, do jejíhož portfolia patří administrativní komplex Patria West Offices.

Během snídaně se s prostory mohli seznámit také zástupci společností zaměřených na pronájem komerčních prostor, jako jsou například CBRE, JLL, Knight Frank, Office Hunters, Prague Offices, a sousedé ze společností sídlících v komplexu City West. Společně si prošli volné kancelářské jednotky a prohlédli si díla od Petra Písaříka, Krištofa Kintery, Jana Kalába, Vladimíra Vély a dalších současných českých výtvarníků. „Umění je signifikantním prvkem všech kancelářských prostor, které provozujeme ve flexibilním režimu. V kancelářích West Flexi Offices vzniklo ideální místo pro umístění velkoformátového obrazu Petra Písaříka, který má na délku tři a půl metru. Do čtvrtého podlaží jsme ho museli dopravit pomocí plošiny, což byla skutečně výzva. Obraz tak nyní představuje dominantu celého prostoru,“ popisuje Marie Kantorová, office manažerka společnosti Offices Unlimited.

Prvními nájemci ve sdílených kancelářích West Flexi Offices jsou společnosti Global Marketing, Importo Drive, Bodyking Fitness, Hausin architecture & design, Western Ingredients, Napojse a CMC Online. „Jsme rádi, že se nové prostory plní nájemci z různorodých segmentů. Postupně nám zde vzniká další inspirativní prostředí, které se bude navíc v nadcházejících měsících rozšiřovat o další flexibilní metry čtvereční,“ dodává Kateřina Burešová, Flexible Workspace Consultant ve Svoboda & Williams. Nové prostory rozšířily stávající portfolio Offices Unlimited na 5.000 m2 sdílených kanceláří.

Více informací o sdílených kancelářích West Flexi Offices.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.