Noví členové týmu Svoboda & Williams

12.01.2022

Na pozici Research Analyst nastoupil Kryštof Kušiak, absolvent magisterského programu Management na VŠE. Dosavadní pracovní zkušenosti sbíral na poli financí, projektového managementu a také jako analytik akvizic v developmentu. V současné době dálkově studuje oceňování nemovitostí. Domluví se plynně anglicky a francouzsky.

Tým marketingu přivítal Eriku Tikan na pozici Junior Graphic Designer. Erika v současnosti studuje bakalářský obor multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Dosud se podílela na soukromých grafických a fotografických projektech a vytvořila také vlastní krátkometrážní film. Hovoří plynně rusky, ukrajinsky a anglicky.

Novou posilou týmu správy nemovitostí je Zuzana Opačitá. Získala magisterský titul na Právnické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. V oblasti správy nemovitostí se pohybuje od roku 2016 – působila ve společnostech Bohemian Estates a Hamilton & Co Asset Management, kde měla na starosti také rezidenční pronájmy. Hovoří plynně anglicky a na konverzační úrovni také německy.

Na pozici Sales Representative do jednotlivých týmů rezidenčního prodeje nastoupili tři nové členky. Dominika Heidenreichová v současné době studuje obor mediální studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Dosavadní pracovní zkušenosti sbírala mimo jiné jako Event Coordinator v golfovém resortu. Hovoří plynně anglicky. Zuzana Štafurová se pohybuje v realitním segmentu již sedm let – působila v oblastech rezidenčního prodeje i pronájmu, zkušenosti má rovněž se správou nemovitostí. Hovoří plynně slovensky a anglicky. Oli Dohnal Zhuk je absolventkou oboru Work and Organizational Psychology na Maastrichtské univerzitě, rovněž získala manažerský certifikát na newyorské Baruch college. Pracovní zkušenosti sbírala v oblastech vzdělávání a poradenství, domluví se anglicky, ukrajinsky a také rusky.

Do týmu rezidenčního pronájmu nastoupili na pozici Letting Representative Roman Mrázek a Jakub Neužil. Roman dosud působil jako recruiter ve společnosti Hays, pracovní zkušenosti sbíral také v Londýně v designovém studiu Villaverde. Hovoří plynně anglicky. Jakub vystudoval magisterský obor mezinárodní obchod na VŠE. Během studia absolvoval stáž v londýnské pobočce společnosti Lasvit, dva roky působil v pivovarnictví a hovoří plynně anglicky a španělsky.

Nové posily přibyly i na recepci. V kanceláři Na Perštýně se nově potkáváme s Lindou Victorií Nitrovou, která v současné době studuje bakalářský obor digitální marketing a kreativní komunikace na VŠKK. Půl roku strávila na střední škole v Kanadě, díky čemuž hovoří plynně anglicky a jejím mateřským jazykem je němčina. Tým recepčních v nových sdílených kancelářích West Flexi Offices rozšířila Alena Krejčíková, která absolvovala Obchodní akademii v Liberci, hovoří plynně anglicky a má základy ruštiny.

 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.