Svoboda & Williams rozšiřuje tým

03.12.2013

Petra Macháčková nastoupila do Svoboda & Williams na místo vedoucí oddělení pronájmu komerčních nemovitostí. Při své práci Petra jistě zužitkuje bohaté zkušenosti, které nasbírala během 16 let praxe na českém realitním trhu, mimo jiné v renomovaných společnostech AIG/LINCOLN, GE Capital Golub a Cushman & Wakefield. Petra vystudovala obchodní akademii se zaměřením na ekonomii a management a ve svém volném čase ráda lyžuje a věnuje se vinařství.

Oddělení komerčních pronájmů se dále rozrostlo o Zuzanu Virbovou. Zuzana dříve působila v různých telekomunikačních a internetových společnostech na marketingových pozicích. Ve Svoboda & Williams se bude věnovat jak stávajícím klientům, tak novým akvizicím. Zuzana vystudovala prestižní University of Westminster v Londýně a k jejím zálibám patří sporty jako běh, bruslení a lyžování, ale také cestování.

Třetí listopadovou posilou je Lukáš Cichoň, který nastoupil na pozici makléře do oddělení rezidenčních nemovitostí. Lukáš má za sebou působení v odděleních prodeje Českých aerolinií a londýnské pobočky Singapore Airlines. Lukáš Cichoň je absolventem The English College in Prague a mezi jeho zájmy patří moderní architektura a civilní letectví.

„Dlouhodobě se zaměřujeme na získávání kvalitních spolupracovníků a tato strategie se nám vyplácí. Klienti oceňují, mohou-li jednat s kvalifikovanými makléři,“ komentuje nástup nových členů týmu Prokop Svoboda, managing partner Svoboda & Williams.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.