Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Firmy, které se dříve rozhodovaly pro dlouhodobý pronájem, volí flexibilní kanceláře

14.03.2022

V uplynulých měsících zprostředkoval tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams dvě významné nájemní transakce pro společnosti Champion Bet a AMI Praha. V obou případech společnosti nakonec upustily od původního požadavku najít prostory pro dlouhodobý pronájem a přestěhovaly se do již vybavených kanceláří s flexibilní dobou nájmu.

Společnost Champion Bet se na realitní kancelář Svoboda & Williams obrátila s požadavkem najít kancelářské prostory ke dlouhodobému pronájmu pro přibližně 30 osob o výměře 400 m2. „Vzhledem k časovým úsporám se zájemce rozhodl i pro zvážení kancelářských prostor s hotovým ‚fit outem‘. Navrhli jsme tedy řešení, kterým byly dokončené atraktivní prostory v budově Visionary na Praze 7, v níž jsou téměř tři patra vyhrazena pro flexibilní kanceláře, nyní provozované společností Scott & Weber,“ vysvětluje Petra Schinkmannová z týmu pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams. Společnost Champion Bet si v budově Visionary pronajala celkem 12 vybavených kanceláří.

Podobná situace nastala i v případě softwarové společnosti AMI Praha, která se nebránila hledat vhodné prostory jak mezi nabídkou dlouhodobých pronájmů, tak mezi flexibilními kancelářemi. Po porovnání obou variant a s ohledem na své konkrétní potřeby se rozhodla pro atraktivní kanceláře pro 35 lidí v karlínské budově Praga Studios, rovněž provozované ve flexibilním režimu společností Scott & Weber. „Vedení společnosti AMI Praha usoudilo, že je praktičtější pronajmout si již zcela vybavené kanceláře, ve kterých navíc mohou využívat komplexní nabídku služeb,“ říká Sylva Turinská ze Svoboda & Williams, která měla zastupování nájemce AMI Praha na starosti.

Svoboda & Williams úzce spolupracuje se společností Offices Unlimited a s dalšími firmami, jejichž portfolio je tvořeno kancelářemi s flexibilní dobou pronájmu. Přizpůsobuje se tak současné situaci na trhu a reaguje na rostoucí poptávku po flexibilitě, a klientům z řad nájemců nabízí rovněž sdílené kancelářské prostory z nabídky téměř všech poskytovatelů tohoto konceptu.

Naši kompletní nabídku servisovaných kanceláří najdete zde.

 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.