Prestižní ocenění „Best Local Real Estate Agency“ pro Svoboda & Williams

25.11.2013

Letošní, již třináctý ročník CIJ Awards se konal 21. listopadu v pražském hotelu Marriott. Tato prestižní ocenění každoročně uděluje CIJ Journal (Construction & Investment Journal), což je mezinárodní anglicky psaný časopis zabývající se realitním trhem ve střední a východní Evropě. Vítězstvím v kategorii Best Local Real Estate Agency se týmu Svoboda & Williams podařilo navázat na loňský a předloňský úspěch a obhájit tak svou silnou pozici mezi realitními kancelářemi v České republice.

„Moc děkujeme všem, kdo pro nás hlasovali a především všem našim klientům. Toto ocenění je pro nás uznáním naší každodenní snahy nabízet klientům kvalitní služby, ale zároveň i závazkem do budoucna,“ komentovala úspěch Marion Williams, managing partner realitní kanceláře Svoboda & Williams, která se v doprovodu kolegyň a kolegů slavnostního předávání zúčastnila.

Na regulérnost hlasování, v němž mohl každý z celkem 160 zúčastněných profesionálů hlasovat ve všech vyhlášených kategoriích, dohlížela tak jako každý rok i letos společnost PricewaterhouseCoopers.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.