Nové posily ve Svoboda & Williams

16.08.2021

Tým rezidenčního pronájmu se v červnu rozšířil hned o tři nováčky na pozici Letting Representative. Veronika Tykalová v současné době studuje obor cestovní ruch na VŠO v Praze. Dosavadní pracovní zkušenosti nabyla v oblasti cestovního ruchu ve společnosti Emirates, díky čemuž procestovala svět a žila dva roky v Dubaji. Z cizích jazyků ovládá plynně angličtinu. Adam Bergmann, absolvent magisterského oboru veřejná správa a regionální rozvoj na ČZU, dosud sbíral zkušenosti mimo jiné v IT sektoru jako obchodní zástupce. Hovoří plynně anglicky a má základy ruštiny, ve volném čase se věnuje potápění, florbalu a tanci. Nicole Ebnerová aktuálně studuje obor marketingová komunikace na VŠPP, formou kurzů se také vzdělává v oblasti interiérového designu. Domluví se anglicky, rusky, francouzsky a má základy arabštiny.

V týmech rezidenčního prodeje v červenci přivítali Michaelu Prchalovou a Kryštofa Kovandu, oba na pozici Sales Representative. Michaela, která vystudovala herectví na Pražské konzervatoři, se do Svoboda & Williams vrátila po dvouleté pauze, během níž působila ve stavební společnosti a také v marketingové agentuře jako Account Executive. Hovoří plynně anglicky. Kryštof absolvoval inženýrský obor ekonomika a management na ČVUT a ve své diplomové práci se věnoval analýze vývoje trhu s bydlením v Praze. Pracovní zkušenosti sbíral mimo jiné jako vedoucí obchodního týmu v oblasti energetiky. Domluví se plynně anglicky a má základy němčiny.

Do marketingu v červenci nastoupila na pozici Senior Graphic Designer Zuzana Vemeová. Vystudovala magisterský obor grafický design na Fakultě umění TUKE a v poslední dekádě působila jak v kreativních agenturách jako Art Director, tak jako freelancer. Mimo jiné stojí za současným brandingem architektonického studia Formafatal. Hovoří plynně anglicky, má základy němčiny a díky semestru stráveném v Paříži také francouzštiny.

Tým správy nemovitostí posílila Šárka Burianová, která je novou property manažerkou. V současné době dokončuje magisterské studium se zaměřením na management cestovního ruchu na VŠO Praha, zároveň je držitelkou titulu MBA se specializací na realitní byznys. První pracovní zkušenosti získala ve státní správě, kde se mimo jiné podílela na zavedení eReceptu v České republice. Poté změnila pole působnosti na realitní segment – jako manažerka byla zodpovědná za provoz a správu pražského Aparthotelu a dalších 65 bytů, poslední roky se věnovala správě nemovitostí a realitnímu poradenství pro expaty a studenty. Hovoří plynně anglicky.

Nových posil se v červnu dočkaly i recepce v pobočce Na Perštýně a v kancelářích Offices Unlimited. Elen Grigoryan v září nastoupí na Fakultu mezinárodních vztahů VŠE, kde bude studovat obor manažer obchodu. Dosud působila v oblasti administrativy a kromě češtiny se domluví rusky, anglicky, arménsky a německy. Adéla Drozdová začne v září studovat na Newton University v Praze obor marketing a brand management. Hovoří plynně anglicky a německy. S Adélou Franclovou se potkáváme v kancelářích Na Příkopě 15. Je absolventkou Anglického gymnázia se zaměřením na překladatelství a tlumočnictví a nyní studuje letový provoz na Vysoké škole obchodní. Domluví se anglicky a španělsky.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.