Jarní nováčci ve Svoboda & Williams

15.06.2021

Tým rezidenčního prodeje se rozrostl o dva členy na pozici Sales Representative. Alžběta Hochmanová, která ve Svoboda & Williams působí od roku 2019, je absolventkou magisterského oboru v oblasti ekonomie, studovala v Kanadě a v rámci studijního programu Erasmus i v Rakousku. Hovoří plynně anglicky a má základy němčiny a ruštiny. Ve volném čase se ráda věnuje outdoorovým aktivitám. Matyáš Hložek v současné době studuje marketingovou komunikaci na VŠFS, věnuje se také skládání hudby a zpěvu. Doposud působil jako Account Manager ve významných mediálních skupinách a jako osobní fitness trenér. Hovoří plynně anglicky a má základy němčiny. 

Na pozici Executive Manager nastoupila v březnu Katalin Kis-Szemán, která se v oblasti realit pohybuje přes deset let. Působila jako mezinárodní koordinátorka pro Maďarsko, Česko, Slovensko, Polsko a Rusko, zkušenosti sbírala také na poli digitálního marketingu jako Account Manager pro český, slovenský a maďarský trh. Kromě češtiny hovoří plynně maďarsky, anglicky a německy. Za zdmi kanceláře je ambasadorkou kontaktního rodičovství a sbírá blackmetalové vinyly.

Tým marketingu v červnu přivítal hned dvě nové kolegyně: Sáru Kocanovou jako Digital Media Specialist a Alexandru Širokou na pozici Graphic Designer. Sára má mnohaleté zkušenosti ze sféry digitálního marketingu, především se správou sociálních sítí, tvorbou obsahu a komunikačních strategií. Hovoří plynně anglicky. Alexandra vystudovala obor Graphic Design na Prague College. Dlouhodobě se věnuje fotografování, působila také v oblasti digitálního marketingu. Rok žila v Americe, kromě slovenštiny a češtiny se tak domluví anglicky a má základy francouzštiny.

Novou posilou na recepci v kancelářích Offices Unlimited je Vendula Vaculová, která studovala hispanistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a v současné době studuje malbu na umělecké škole Art & Design Institut. Domluví se španělsky, anglicky a má základy francouzštiny.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.