Svoboda & Williams účastníkem mezinárodní konference Christie’s International Real Estate v Palm Beach

06.03.2020

Letošní konference pořádaná realitní sítí Christie’s International Real Estate se uskutečnila v Palm Beach a zúčastnili se jí i členové týmu Svoboda & Williams. Program konference se týkal zejména témat souvisejících s vývojem trhu prémiových nemovitostí, marketingových strategií nové generace, prostor byl věnován rovněž problematice životního prostředí a vlivu nového koronaviru na stav světové ekonomiky. „Konference nám umožňuje nahlédnout segment prémiových nemovitostí z globální perspektivy, díky čemuž můžeme snáze předpovídat, co nás v následujícím období čeká, stejně tak i jaké nástroje jsou v marketingu tohoto segmentu aktuálně nejefektivnější,“ dodává Prokop Svoboda, majitel Svoboda & Williams.

„Jednotlivé panelové diskuse, meetingy a networkingy probíhající v rámci dvoudenní konference představují pro naše exkluzivní partnery skvělou příležitost k navázání spolupráce a výměně nápadů. Zároveň se seznámí se strategiemi, které mohou posílit jejich pozici na trhu prémiových nemovitostí,“ uvedl Dan Conn, CEO Christie’s International Real Estate.

Christie’s International Real Estate působí na celosvětovém poli prémiových nemovitostí více než 30 let a v současné době sdružuje realitní experty ze 49 zemí. Svoboda & Williams je exkluzivním partnerem sítě pro Českou republiku a Slovensko od roku 2017.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.