Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem kanceláří pro skupinu Nordic Investors

12.03.2019

Česká finanční skupina Nordic Investors provozuje telekomunikačního operátora Nordic Telecom, který v aukci získal frekvenci 3,7 GHz a úspěšně staví a spouští 5G ready síť. Dále se skupina zaměřuje na oblasti eHealth a realit. Pracuje na projektu Nové Vajnory, jednom z největších realitních projektů v Bratislavě, projektu Hotel Hradec a dalších menších projektech. Skupina realizovala koupi libereckého Nákupního a společenského centra Géčko a jeho následný úspěšný prodej. Stejně tak se skupina podílela na záchraně společnosti Kovosvit Mas. Celkový objem investic skupiny překročil 2,4 miliardy Kč.

„Centrála Nordic Investors se nachází v budově City Tower na Pankráci, a tak společnost hledala lokalitu, která by odtud byla snadno a rychle dostupná. Tento požadavek ideálně splňovala budova The Greenline, která stojí v těsné blízkosti stanice metra Kačerov a navíc přímo u nájezdu na brněnskou magistrálu. Vedle snadné dostupnosti sehrála roli vizibilita budovy a také fakt, že objekt disponuje skladovými a technickými prostory v suterénu,“ uvádí k transakci Petra Schinkmannová ze Svoboda & Williams.

Moderní administrativní komplex The Greenline tvoří sedm nadzemních podlaží, z nichž dvě nejvyšší mají prostorné terasy s výhledem, a čtyři podzemní podlaží, jejichž součástí je i parkoviště s nabíječkou na elektrická vozidla. Díky velkoformátovým oknům budova disponuje vynikajícím přísunem denního světla, klidné pracovní prostředí pak zajišťuje protihluková ochrana pláště. Objekt dále nabízí poutavé výhledy na okolí, vynikající technologické vybavení, odpočinkovou zónu a kavárnu. 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.