Nový internetový portál o českém právním systému

15.12.2018

eLaw.cz je přehledně strukturované a jasně napsané internetové fórum nabízející spoustu informací týkajících se občanského, obchodního, trestního i evropského práva. V každé sekci tohoto fóra naleznete řadu informací dotýkajících se těch nejběžnějších i těch méně běžných právních problémů a otázek. Všechny články, přestože jsou napsány právními znalci, jsou informativní a srozumitelné a každý uživatel portálu je může zhodnotit či se k jejich obsahu vyslovit formou komentáře. Do fóra pravidelně přispívají odborníci z řad právních poradců, studenti i členové akademické obce, jejichž náhledy na různé právní disciplíny i aktuální témata mohu být přínosem pro každého čtenáře, který se setkává s právní problematikou, ať již aktivně či pasivně.

Součástí portálu eLaw.cz jsou také pododdíly "Novinky", nabízející pravidelně informace o změnách zákonů, a "Jak na to?", obsahující řadu cenných informací pro všechny ty, kdo chtějí začít v ČR podnikat. Portál dále obsahuje množství webových odkazů, které se mohou hodit každému, kdo by potřeboval více informací o právních tématech.

Portál eLaw.cz zatím nemá plnohodnotnou anglickou verzi, ale některé na něm publikované články jsou v angličtině a vzhledem k tomu, že se jedná o zbrusu nový projekt, lze očekávat, že počet užitečných článků v češtině i angličtině na něm rychle poroste.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.