„Zelené“ bydlení ve městě je v kurzu

05.08.2016

Tomuto typu poptávky vycházejí vstříc rezidenční projekty Barrandovská zahrada a Truhlárna, jejichž exkluzivním prodejcem je realitní kancelář Svoboda & Williams. U obou projektů je zcela patrný rukopis společnosti Top.Estates, průkopníka v oblasti „zeleného developmentu“ v České republice.

Projekt Barrandovská zahrada nabízí velkoryse pojaté byty s interiéry a standardy navrženými londýnským studiem Jestico + Whiles. Byty jsou situovány v architektonicky čisté rezidenci s podzemním parkováním a výhledy na údolí Vltavy a jejich ceny zahrnují zahrady nebo privátní „zelené pokoje“ zasazené do členitého parku s přirozeně rostlými i promyšleně doplněnými stromy a keři. Součástí parku, jehož architektonická tvář vzniká podle návrhu ateliéru Flera, je též dětské hřiště a prostory pro grilování nebo posezení u ohně. Rezidence se nachází v žádané lokalitě Barrandova, jen pár kroků od Chuchelského háje, s vynikající dostupností centra města autem i MHD.

Komorní prémiový projekt Truhlárna nabízí bydlení v malebné historické zástavbě starého Břevnova, tedy v lokalitě prodchnuté klidnou, venkov evokující atmosférou. Projekt budou tvořit 4 elegantní rodinné domy, každý s prostornou střešní terasou, výhledem na panorama Hradčan a privátní zahradou, opět z dílny studia Flera. Projekt zaujme originální architektonickou stránkou vyznačující se promyšlenou kombinací historizujících prvků s moderními prosklenými plochami. K pohodlí budoucích majitelů přispěje i wellness zóna, parkování v podzemní garáži a výtah v každém z domů.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.