Informace

Rodinný dům, 6+1

Rodinný dům s 5 ložnicemi, 3 koupelnami, 2 terasami a zahradou v přírodním prostředí Přední Kopaniny v blízkosti lesa s cyklistickými stezkami a možnostmi pěší turistiky a jízdy na koni. 5 minut jízdy autem do mezinárodní školy ISP v Nebušicích, 20 minut jízdy MHD k metru Dejvická, 10 minut k hypermarketu Šestka.

Dům v přízemí nabízí 50 m2 obývací pokoj s krbovými kamny a jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyň, dále ložnici pro hosty, koupelnu se sprchovým koutem a WC, WC pro hosty a vstupní chodbu. V patře jsou čtyři ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, WC pro hosty, šatna a technická komora. V suterénu se nachází prádelna, koupelna se sprchou a WC, úložné prostory a místnost vhodná pro posilovnu či hernu.

Půdní úložný prostor, plovoucí podlahy a dlažba, vestavěné skříně, elektrické topení, myčka, alarm, telefonní a TV přípojky, satelitní talíř, domácí vrátný. Možnost užívání velké zahrady na vedlejším pozemku. Parkování v dvojgaráži a na pozemku. Poplatky cca 7000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  250 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  9868
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.